Sizde takdir edersiniz ki Adobe yeniliklerinin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi ise biz hızlı bir şekilde videolarımızı websitemize yükleyelim ve paylaşalım diye video playback geliştirip hizmete sunulmuş.

Adobe Flash Media Playback  Adobe’un Flash platformu için geliştirilmiş ücretsiz bir video oynatıcısıdır. Etkileşimli bir şekilde playback seçeneklerini görmenizi ve seçiminizi yapmanızı sağlayan bir arayüzü ile videonuzu sitenize eklemeniz için gerekli kodları yüksek kalitede anında size sunabiliyor. Tek yapmanız gereken videonuzun bulunduğu yerin yolunu ve video ile ilgili olmasını istediğiniz özellikleri düzenlemek ve Adobe’un size üreteceği birkaç satırlık HTML kodlarınızı sayfalarınıza eklemek…

Adobe Flash Media Playback ile hazırlanmış bir video örneğini şu adresteki anasayfada bulunan tab menülerdeki video sekmesinde bulabilirsiniz.

Şuradan video playback ile ilgili bilgilere ulaşabilir, buradan ise videonuzu eklemek için düzenleme yapcağınız ve kodlara erişeceğiniz siteye ulaşabilirsiniz.

Adobe’un video playback servisinden beni haberdar eden sevgili İSMAİL kardeşime de sevgilerimi sunuyorum…

İyi çalışmalar kolay gelsin….